aicar peptid

Aicar - 50 mg

1590 Kč
Aicar - 50 mg / Biopeptide®
Vytrvalost & TOP výkonost
Popis

AICAR (Haykaram) je nový extra-stimulant fyzického výkonu, který produkuje vynikající výsledky v nárůstu fyzické odolnosti při dlouhých non-stop zatíženích. Silnou stimulaci metabolických procesů v těle AICAR enormně zvyšuje výkonnost - až o neuvěřitelných 50% ve srovnání s konvenčním vytrvalostním výkonem!

Vzhledem k
obrovskému efektu při zvýšení výkonnosti se AICAR stal velmi populární mezi sportovci jako fenomenální stimulant vytrvalostního výkonu. Další cennou a jedinečnou vlastností této látky je fakt, že AICAR pomáhá podporovat a udržovat fyzickou formu i bez pravidelné fyzické zátěže.

Zpočátku byl
výzkum peptidů nařízen ozbrojenými silami. Vědci dostali za úkol najít efektivní způsob jak zvýšit odolnost vojáků v extrémních podmínkách. Ani AICAR nebyl v tomto směru vyjímkou. Peptidy se časem pro své výjimečné vlastnosti a účinky staly velmi populární a žádané po celém světě.

 

Hlavní účinky
Dokáže stimulací metabolismu extrémně zvýšit výkonnost a vytrvalost - až o 50%!
Dokáže podporovat a udržovat fyzickou formu i bez pravidelné fyzické zátěže
Benefity a výhody Aicar
Má antikatabolické účinky - efektivně ochraňuje svalovou hmotu před rozpadem
Doporučené užívání a dávkování
První možnost užívání AICAR je jeho využití pro podání špičkového výkonu a podporu udržení maximální vytrvalosti během výkonu (např. během závodů nebo soutěže). Tehdy je pro sportovce optimální užít před výkonem 100 mg AICAR, a pokud je to nutné (dále udržet nebo znovu dosáhnout špičkovou výkonnost po skončení účinku AICAR), tak může tuto dávku znovu opakovat (v několika intervalech během dne, ale vždy nejdříve až tehdy, když se již neprojevuje aktivita a působení AICAR).
Druhá možnost je užívat 50-100 mg AICAR 3-4 týdně, délka kúry je 30 dní.
Třetí možnost je užívání AICAR za účelem udržení fyzické kondice a svalové hmoty i poté, co přestal sportovec aktivně trénovat. Pro tento účel se jeví jako optimální dávka 15-20 mg AICAR denně (v závislosti na množství svalové hmoty) po dobu 30 dní. Po 1-2-měsíční přestávce se kúra může znovu opakovat, ne však více než 3 kúry ročně.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Kategorie

Peptidy a SARMs nejsou doplňky stravy a jejich prodej je pouze k výzkumným účelům. Obsah této stránky je přístupný pouze osobám starším 18 let.