Genesis Biology - Andarine S4
Genesis Biology - Andarine S4

Andarine S-4 (GTX-007) - 20 mg

2662 Kč
Andarine S-4 (GTX-007) - 20 mg (90 tab) / Genesis-Biology
SARM (Selective Androgen Receptors Modulator)
vyprodano.gif
Popis

Speciální akce velký letní výprodej - při nákupu 2 balení Andarine dostanete další 1 balení jako dárek! Akce platí do 31.9.2019!

Andarine (GTX-007, S-4)
- je veľmi populárny nesteroidný, selektívny modulátor androgénnych receptorov (SARMs), vyvinutý spoločnosťou GTX, Inc. pre liečbu ochorení, ako sú predovšetkým strata svalovej hmoty, osteoporóza a benígna hyperplázia prostaty (zväčšovanie prostaty). Hlavnou účinnou látkou je nesteroidný androgénny antagonista Bicalutamide. 

Andarine - sa selektívne naväzuje na androgénne receptory v tele, čím nielen účinne blokuje negatívne pôsobenie DHT (Di-hydro-testosterónu, ktorý je priamo zodpovedný za zväčšovanie prostaty a vypadávanie vlasov), ale súčasne spúšťa aj anabolickú aktivitu, ktorá vyústi do masívnejších a rýchlejších svalových a silových prírastkov. Má vysoký potenciál pre rast kostrových svalov a rozvoj ich sily bez zadržiavania vody, zníženie telesného tuku, a rovnako pôsobí aj ako prevencia proti úbytku kostnej hmoty.

Anabolická aktivita je síce nižšia než anabolická aktivita testosterónu alebo Ostarinu, ale nesmiernou výhodou oproti iným blokátorom a inhibýtorom DHT je skutočnosť, že je rovnako účinný pri liečbe a ochrane prostaty ako finasterid, ale bez obmedzujúceho vplyvu na rast svalov alebo iných súčasných anti-androgénnych účinkov. Jediným možným unikátne sa vyskytujúcim vedľajším účinkom pri užívaní v dávkach vyšších ako 50 mg sú krátkodobé poruchy zraku (vzhľad žltej farby vo vnímaní okolitého sveta, a rozmazané videnie v tme). Tieto účinky však rýchlo zmiznú po ukončení užívania. Je taktiež výborný prípravok na elimináciu možných vedľajších účinkov anabolických steroidov.

 

Hlavní účinky
Zabraňuje vypadávaniu vlasov a zväčšovaniu prostaty (obsadzuje androgénne receptory a tým blokuje nežiadúce účinky DHT)
Má značné anabolické účinky - pomáha budovať masívnu svalovú hmotu a väčšiu silu

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Kategorie

Peptidy a SARMs nejsou doplňky stravy a jejich prodej je pouze k výzkumným účelům. Obsah této stránky je přístupný pouze osobám starším 18 let.