GW 1516 Cardarine spalovani tuku

Cardarine - 10 mg

1799 Kč
Cardarine GW-1516 - 10 mg (100 tab) / SIS Pro
Metabolismus, Výdrž & Výkonnost
Popis

GW-1516 (GW-501516, GSK-516) - je modulátorom PPAR-β (proliferátorom peroxizómov aktivovaného receptoru beta), ktorý upravuje spaľovanie tukov prostredníctvom série spoločných mechanizmov. Tento posun mení metabolizmus tela v prospech spaľovania tukov na energiu, súčasne zabráni svalovému katabolizmu alebo zníženej hladine cukru v krvi.

GW-1516 - tiež zvyšuje nárast svalovej hmoty, ktorá zlepšuje glukózovú toleranciu a súčasne znižuje hromadenie tukovej hmoty, a to aj pri vysokom príjme tukov. Z čoho vyplýva, že má skutočne silný účinok proti obezite. Ešte pred olympijskými hrami v Pekingu v roku 2008 bolo vydané vyjadrenie, že GW-1516 môže byť použitý športovcami ako látka zvyšujúca výkonnosť. Od roku 2009 však bol pridaný do zoznamu zakázaných látok. Celkový čas eliminácie GW-1516 môže dosiahnuť aj 40 dní a viac.

TIP: Zapomeňte na starou klasiku clenbuterol nebo sibutramine, vyzkoušejte novinku GW-1516 která je šetrnější k vašemu zdraví.

Hlavní účinky
Silné spaľovanie prebytočného tuk v dôsledku zvýšenej absorpcie glukózy do tkanív a zvyšenej expresie génov, ktoré sa podieľajú na využití lipidov (namiesto svalových bielkovín a sacharidov sa spaľuje tuk)
Veľký nárast sily a vytrvalosti vášho tela
Zvýšení príjmu glukózy do tkaniv kostrových svalov
Zvýšenou expresiou génov, najmä génov podieľajúcich sa na prednostnom použití lipidov (spaľujúcich tukové tkanivo namiesto sacharidov a bielkovín, za účelom uvoľnenia energie)
Benefity a výhody GW-1516
Zvyšuje nárast svalovej hmoty
Športový výkon ako celok môže byť zvýšený až o 44%
Doporučené užívání a dávkování
Optimálne dávkovanie je 5-10 mg za deň (1-2 tablety). Má synergický efekt v kombinácii s AICAR, v klinických štúdiách táto kombinácia ukázala oveľa väčší nárast výdrže pri cvičení, ako keď sa užívala zlúčenina GW-1516 samostatne.

Hodnocení

čtvrtek 22. srpen 2019 9:30
Při běhání, cvičení výborné dýchání a výdrž. 1 tab denně mě osobně stačí.
martins

Kategorie

Peptidy a SARMs nejsou doplňky stravy a jejich prodej je pouze k výzkumným účelům. Obsah této stránky je přístupný pouze osobám starším 18 let.