follistatin-peptid

Follistatin-344 - 1 mg

3599 Kč
Follistatin-344 - 1 mg / Magnus Pharmaceutical
Myostatin Inhibitor
Popis

Follistatin-344 - výrazně zvyšuje růst svalové hmoty a síly tím, že blokuje Myostatín (GDF-8 - protein brzdící růst svalové hmoty). Follistatin-344 je velmi slibný inhibitor Myostatín-u, s dostatečně bezpečným profilem.
Je rovněž perfektní volbou pro sportovce, kteří již nejsou schopni pravidelně cvičit, nebo ty, kteří přestali sportovat, ale chtějí zůstat přesto ve formě, s masivní svalovou hmotou. Bylo prokázáno, že čím menší je zatížení svalů a menší fyzická aktivita, tím vyšší je následně koncentrace Myostatinu.

Follistatin-344

Follistatin - (známý také pod názvem aktivin-vázající protein) je autokrinní glykoprotein kódovaný FST genem, který je produkován téměř ve všech tkáních. Jeho primární funkcí v těle je bioneutralizácia členy rodiny TGF-β proteinů, se zvláštním zaměřením na activin a parakrinné hormony. Follistatin je silný inhibitor Myostatín-u. Původní Follistatin však současně působil i jako inhibitor activinu, který zase stimuluje sekreci folikuly stimulujícího hormonu - FSH (activin reguluje růst a diferenciaci téměř všech typů buněk, včetně pohlavních žláz, hypofýzy a kosterního svalstva). Z tohoto důvodu, vědci vyvinuli od původního Follistatinu odvozený konkrétní Follistatin (Follistatin-344), který je schopen blokovat přednostně účinky myostatinu.

 

Follistatin-344

Nedávné pokusy na zvířatech, které skončily v roce 2009 ukázaly, že genetická regulace úrovně Follistatinu přinesla výrazné výsledky v nárůstu svalové hmoty a zvýšení síly. Následně byl od r. 2009 úspěšně používán i lidmi, zaznamenané jsou výsledky, kdy denní injekce 100 mcg Follistatin-344 přinesla u osob s váhou 86 až 87 kg svalové přírůstky cca. 5 kg za 10 dní.

 

 

Peptid Follistatin-344 - také významný vliv i na omlazení tkání. Jeho výrazný anti-aging efekt je srovnatelný s vlivem melatoninu a jiných peptidů, pozitivně působících proti stárnutí.

S věkem produkce Follistatinu v těle klesá, čímž se naopak zvyšují nežádoucí účinky myostatinu. Myostatín kromě toho, že brzdí růst svalové hmoty, rovněž regeneruje buňky v tukové tkáni. A protože tělo začne na regeneraci tělesného tuku využívat vlastní endogenní proteiny a volné aminokyseliny, nakonec počet svalových vláken s věkem výrazně a stále klesá. To je pravý důvod, proč se lidé ve stáří stávají "plní a obézní" (hromadí se u nich tuk), a mají naopak nedostatek svalové hmoty.

Upozornění:

Follistatin by neměli užívat ženy.

 

Hlavní účinky
Výrazně zvyšuje růst svalové hmoty a síly (blokováním účinků myostatinu) - podporuje hyperplazii (růst nových svalových buněk) a aktivní hypertrofii (zvětšování objemu svalových buněk).
Má silné anabolické účinky (při současné androgenní aktivity), užívání Follistatin-344 vede k svalové hyperplazii (růstu nových svalových vláken) a aktivní hypertrofii (zvětšování objemu stávajících svalových vláken)
Benefity a výhody Follistatin-344
Má silnou schopnost udržet u sportovců ve formě s masivní svalovou hmotou i přesto, že přestali sportovat
silný anti-aging efekt, významně ovlivňuje omlazení všech tkání v těle
Podporuje spalování tělesného tuku
Doporučené užívání a dávkování
100 200 mikrogramů Follistatin-344 jeden krát za den, po dobu 10-20 dní.

Hodnocení

středa 21. srpen 2019 14:19
pri uzivani strasna chut na jidlo, nejakych 7 kg nahore, rychly narust svalu. kvalita
aleskral

Kategorie

Peptidy a SARMs nejsou doplňky stravy a jejich prodej je pouze k výzkumným účelům. Obsah této stránky je přístupný pouze osobám starším 18 let.