ghrp-2-peptid

GHRP-2 - 5 mg

880 Kč
GHRP-2 - 5 mg. / Mactropin
HGH Secretagogue / GHR Peptid
Popis

GHRP-2 - je jeden z nejlepších stimulantů somatropinu (růstového hormonu, HGH) v současné době, přičemž kombinace GHRP-6 a GHRP-2 vede k synergickému efektu a ještě lepší dosažené hladině GH.
výrazně stimuluje přirozenou produkci přírodního endogenního růstového hormonu v hypofýze. Růstový hormon (HGH) se metabolizuje v játrech na IGF-1 (insulin-like growth factor-1). Studie ukázaly, že IGF-1 způsobuje silný nárůst svalové hmoty a síly, při současném výrazném snížení tělesného tuku. Také regeneruje nervové buňky v mozku, stimuluje imunitní systém, a je prospěšný i pro kardiovaskulární systém.

je velmi účinný pro zvýšení síly, růstu svalové hmoty a spalování tuků (proto je velmi populární v kulturistice a fitness sportech), pro celkové omlazení těla, posílení kloubů, pojivových tkání a tuhosti kostí. Zvýšená hladina HGH způsobí v játrech tvorbu zvýšeného množství velmi silně anabolického hormonu IGF-1, který je považován za hlavní.

nachází skvělé uplatnění také u starších lidí, na účinnou anti-aging (omlazující) léčbu. Často se užívá v kombinaci s CJC-1295 pro zesílení účinků. GHRP-2 užijte na lačný žaludek, nejméně 30 minut před jídlem. Pro kulturisty a sportovce GHRP-2 velmi účinně buduje svalovou hmotu, zvyšuje sílu, regeneraci a spalování tuků. Na rozdíl od GHRP-6 nemá tendence vyvolávat pocit zvýšeného hladu, avšak překročení doporučených dávek zase může vést ke zvýšení tvorby kortizolu a prolaktinu.

Dále má velmi silný anti-aging efekt (působení proti stárnutí), vyhlazuje vrásky, zlepšuje stav vlasů a kůže, přináší kvalitní spánek a skvělou regeneraci, zvyšuje pevnost kostí, má protizánětlivé účinky, přináší pocit vitality, a zajistí celkové omlazení lidského těla a všech jeho tělesných tkání a orgánů.


Skladovací podmínky: 2-8 stupňů celsia (v chladničce).

Hlavní účinky GHRP-2
Způsobuje nárůst svalové hmoty a síly
Snižuje množství tělesného tuku
Má silný anti-aging efekt - omlazující účinky
Přináší kvalitní spánek, perfektní regeneraci a zotavení těla
Výhody a benefity GHRP-2
Zlepšuje stav pokožky a vlasů, podporuje produkci kolagenu
Má protizánětlivé účinky
Posiluje imunitu
Zvyšuje tuhost kostí
Ozdravuje játra
Doporučené užívání a dávkování
Podkožní nebo intramuskulární injekce, s dávkou 1 mcg / 1 kg tělesné hmotnosti, 3x za den. Pokud je hlavním cílem nárůst síly a svalové hmoty, je nejlepší užít GHRP-2 několikrát denně (3-4 dávky), pro anti-aging efekt je podstatná dávka GHRP-2 hlavně před spaním. GHRP lze použít samostatně, nebo i v kombinaci přímo s růstovým hormonem. Obě metody poskytují dobré výsledky. Použití GHRP-2 nebo GHRP-6 spolu s injekčním růstovým hormonem hlavně zajistí, že navzdory injekcím a jejich dodávkám růstového hormonu do těla zvenčí, bude tělo i tak pokračovat v produkci endogenního růstového hormonu.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Kategorie

Peptidy a SARMs nejsou doplňky stravy a jejich prodej je pouze k výzkumným účelům. Obsah této stránky je přístupný pouze osobám starším 18 let.