Gonadorelin GnRH peptid

Gonadorelin (GnRH) - 2 mg

990 Kč
Gonadorelin (GnRH) Triptorelin - 2 mg / Magnus Pharmaceuticals
Endogenní testosteronový stimulant / PCT Stimulant
Popis

Gonadorelin (GnRH) Triptorelin  - reálná alternativa pro nárůst síly a svalové hmoty v porovnání s anabolickými steroidy, na bázi přírodního endogenního testosteronu a bez většiny jejich vedlejších účinků!

Gonadorelin (GnRH - hormon uvolňující gonadotropin), nebo také známý jako hormon uvolňující luteinizační hormon a luliberin, je trofický peptidový hormon zodpovědný za uvolňování folikuly stimulujícího hormonu (FSH) a luteinizačního hormonu (LH) z předního laloku hypofýzy. Gonadorelin (GnRH) je syntetizován a uvolňován z neuronů uvnitř hypotalamu. Peptid patří do rodiny hormonů uvolňujících gonadotropin. Uvolnění gonadorelinu představuje první krok v systému fungování hypotalamohypofyzární-gonadiální osy, jehož výsledkem je u mužů výrazné zvýšení hladiny testosteronu v krvi.

Gonadorelin (GnRH) - byl poprvé syntetizován v roce 1977, a za jeho objasnění získali Roger Gullemin a Andrew V. Schall Nobelovu cenu. Gonadorelin GnRH je považován za neuro-hormon, protože ho produkují určité nervové buňky. Klíčovou oblastí pro výrobu GnRH je tzv. "preoptická oblast" hypotalamu (POA - preoptic area), která obsahuje většinu neuronů vylučujících Gonadorelin. Po vyplavení je Gonadorelin krví transportován do hypofýzy, která obsahuje gonadotropní buňky, s receptory citlivými a reagujícími na Gonadorelin. Navázání Gonadorelin-u na tyto receptory následně aktivuje v hypofýze syntézu a sekreci gonadotropinů - luteinizačního hormonu (LH) a folikuly stimulujícího hormonu (FSH).

Tyto procesy jsou řízeny podle velikosti a frekvence pulzů GnRH, tak zpětnou vazbou od androgenů a estrogenů. Nízkofrekvenční GnRH impulsy vedou k sekreci FSH, zatímco vysoké frekvence pulzů GnRH stimulují uvolnění LH. Existují taktéž i rozdíly v sekreci GnRH mezi muži a ženami. U mužů je Gonadorelin (GnRH) vylučován v pulsech na konstantní frekvenci; avšak u žen se frekvence impulsů mění v průběhu menstruačního cyklu, a zde je velký nárůst sekrece Gonadorelinu (GnRH) těsně před ovulací. Sekrece GnRH je pulzující u všech obratlovců, a je nezbytná pro správné reprodukční funkce. Gonadorelin (GnRH) je degradován proteolýzou během několika minut. Činnost GnRH rovněž ovlivňuje různé sexuální chování. Zvýšené hladiny GnRH vedou u žen ke zvýšení libida a sexuální aktivity. U mužů zvýšení GnRH vyvolává prudký vzestup hladiny testosteronu, doprovázený všemi jejími typickými silnými anabolickými a androgenními účinky.

 

Vzhledem k těmto vlastnostem se stává Gonadorelin pro sportovce (hlavně silové sportovce a bodybuilderů) velmi atraktivní, protože jim dokáže výrazně pomoci:

  • při budování masivní svalové hmoty
  • zvětšení síly, vytrvalosti a výkonnosti
  • dosažení lepší a rychlejší regenerace

 

Gonadorelin (GnRH) - může být jednak účinně použit jako efektivní prostředek PCT pro spuštění stimulace testosteronu po skončení steroidové kúry (jelikož GnRH stimuluje produkci lidského chorio-gonadoptropínu - LH, luteinizačního hormonu), nebo jako samostatný anabolický stimulant, díky kterému se dají ve spojení s vhodnou stravou (vysoce-proteinovou dietou) a těžkými silovými tréninky (na bázi základních cviků s těžkými váhami) získat bez problémů svalové přírůstky i více než 10 kg nové svalové hmoty za období 4 týdnů! Tyto excelentní anabolické vlastnosti dělají z Gonadorelin-u prvotřídní stimulant pro masivní nárůst svalové hmoty, síly a vytrvalosti, výsledky reálně srovnatelné s efektem, který přinášejí anabolické steroidy, ovšem bez většiny jejich možných vedlejších účinků, protože celý proces probíhá na bázi vlastního přírodního testosteronu!


Hlavní účinky
S vhodnou stravou a tréninkem Gonadorelin umožňuje bez problémů dosáhnout za 4 týdny přírůstky i více než 10 kg svalové hmoty!
silné anabolické účinky, dosažené výsledky jsou srovnatelné s anabolickými steroidy (AAS), avšak bez většiny možných vedlejších účinků AAS, protože celý proces probíhá na bázi vlastního přírodního testosteronu!
Velmi efektivně stimuluje tvorbu vlastního testosteronu
Prudce zvyšuje sílu, výkonnost a vytrvalost
Pomáhá dosáhnout velmi dobrou a rychlou regeneraci svalů a organismu
Benefity a výhody Gonadorelin
Zvyšuje libido, sexuální aktivitu a potenci (plodnost u mužů)
Je skvělým PCT prostředkem na obnovení tvorby přírodního testosteronu
S GHR peptidy přináší perfektní a jedinečné výsledky!
Dávkování:
Optimální denní dávka je: 2-3 mcg na 1 kg tělesné hmotnosti 3x denně, nejlépe je užít první dávku Gonadorelin-u hodinu před tréninkem, druhou hned po tréninku a třetí večer před spaním.
Je dobře kombinovatelný s peptidy Hexarelin + 1295 DAC nebo Ipamorelin + 1295 DAC. Díky jedné z těchto kombinací dosáhnete přímo brutální přírůstky na svalové hmotě a síle / extra-excelentní výsledky, pokud je vaším cílem především nárůst síly a hmoty - vřele jednu z kombinací doporučujeme!

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Kategorie

Peptidy a SARMs nejsou doplňky stravy a jejich prodej je pouze k výzkumným účelům. Obsah této stránky je přístupný pouze osobám starším 18 let.