vydrž, vytrvalost, spalování tuku to vše je GW-1516
vydrž, vytrvalost, spalování tuku to vše je GW-1516
vydrž, vytrvalost, spalování tuku to vše je GW-1516
hot

GW-1516 Maximum Endurance² - 5 mg

3107 Kč
GW-1516 - 5 mg (90 tab) / Genesis-Biology
Metabolism, Endurance & Performance Stimulant
Při nákupu 2 balení dostanete 1 balení zdarma!
Popis

Speciální akce velký letní výprodej - při nákupu 2 balení GW-1516 dostanete další 1 balení jako dárek! Akce platí do 31.9.2019!

Nechce sa vám ísť alebo nemôžete ísť do posilňovne, ale napriek tomu by ste chceli zostať vo výbornej kondícii?
Aj keď to na prvý pohľad zneje ako nemožné, vďaka GW-1516 to je skutočne možné! GW-1516 je naozaj schopný tento problém riešiť, a jeho užívaním sa aktivujú v tele procesy, ktoré sa vyskytujú pri skutočnom cvičení.
GW-1516 (GW-501516, GSK-516) - je modulátorom PPAR-β (proliferátorom peroxizómov aktivovaného receptoru beta), ktorý upravuje spaľovanie tukov prostredníctvom série spoločných mechanizmov. Tento posun mení metabolizmus tela v prospech spaľovania tukov na energiu, súčasne zabráni svalovému katabolizmu alebo zníženej hladine cukru v krvi.

GW-1516 - tiež zvyšuje nárast svalovej hmoty, ktorá zlepšuje glukózovú toleranciu a súčasne znižuje hromadenie tukovej hmoty, a to aj pri vysokom príjme tukov. Z čoho vyplýva, že má skutočne silný účinok proti obezite. Ešte pred olympijskými hrami v Pekingu v roku 2008 bolo vydané vyjadrenie, že GW-1516 môže byť použitý športovcami ako látka zvyšujúca výkonnosť. Od roku 2009 však bol pridaný do zoznamu zakázaných látok. Celkový čas eliminácie GW-1516 môže dosiahnuť aj 40 dní a viac.

TIP: Zapomeňte na starou klasiku clenbuterol nebo sibutramine, vyzkoušejte novinku GW-1516 která je šetrnější k vašemu zdraví.

Hlavní účinky
Silné spaľovanie prebytočného tuk v dôsledku zvýšenej absorpcie glukózy do tkanív a zvyšenej expresie génov, ktoré sa podieľajú na využití lipidov (namiesto svalových bielkovín a sacharidov sa spaľuje tuk)
Veľký nárast sily a vytrvalosti vášho tela
Zvýšení príjmu glukózy do tkaniv kostrových svalov
Zvýšenou expresiou génov, najmä génov podieľajúcich sa na prednostnom použití lipidov (spaľujúcich tukové tkanivo namiesto sacharidov a bielkovín, za účelom uvoľnenia energie)
Benefity a výhody GW-1516
Zvyšuje nárast svalovej hmoty
Športový výkon ako celok môže byť zvýšený až o 44%
Doporučené užívání a dávkování
Optimálne dávkovanie je 5-10 mg za deň (1-2 tablety). Má synergický efekt v kombinácii s AICAR, v klinických štúdiách táto kombinácia ukázala oveľa väčší nárast výdrže pri cvičení, ako keď sa užívala zlúčenina GW-1516 samostatne.

 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Kategorie

Peptidy a SARMs nejsou doplňky stravy a jejich prodej je pouze k výzkumným účelům. Obsah této stránky je přístupný pouze osobám starším 18 let.