Hexarelin peptid

Hexarelin - 10 mg

990 Kč
Hexarelin - 10 mg / Magnus Pharmaceuticals
HGH Secretagogue / GHR Peptidy
Popis

Hexarelin - byl poprvé syntetizován v roce 1992. Jde o peptid, který má absolutně nejsilnější vliv na uvolňování růstového hormonu ze všech dosud známých GHR peptidů. Hexarelin je účinky velmi podobný Ipamorelinu, a stejně jako Ipamorelin dokáže také kromě stimulace tvorby GH i blokovat nežádoucí somatostatin (hormon inhibující růstový hormon). Oproti Ipamorelinu je však nevýhodou skutečnost, že při překročení doporučené dávky 1 aplikace 1 mcg na 1 kg tělesné hmotnosti Hexarelin - může zvýšit i produkci prolaktinu a kortizolu, proto nedoporučujeme z tohoto důvodu tuto dávku překračovat. Hexarelin nemá oproti GHRP-6 žádný vliv na chuť k jídlu. V současné době je Hexarelin velmi často využíván v kulturistice a silovém trojboji.

Po jeho podání zvýší růstový faktor MGF a IGF-1 na maximální hodnotu, žádný jiný GHR peptid nedává podobný výsledek. Zní to neuvěřitelně, ale díky tomu při užívání Hexarelin-u můžete rychle získat masivní svalovou hmotu dokonce i bez fyzické námahy a cvičení (samozřejmě za předpokladu dostatečného příjmu proteinů).

 

Hlavní účinky
Nejúčinnější stimuluje sekrece růstového hormonu ze všech GH RP (GHR peptidů)
Výrazně zlepšuje reliéf, tvrdost a hustotu svalstva, rýsování
Velmi efektivně pomáhá budovat svalovou hmotu a sílu
Je efektivně omlazující, má silný anti-aging efekt
Poskytuje ochranný účinek pro játra
Zlepšuje vlastnosti kůže, redukuje vrásky
Účinně posiluje imunitní systém
Zlepšuje zotavení a regeneraci
Benefity a výhody Hexarelin
Je efektivně omlazující, má silný anti-aging efekt
Významně redukuje tělesný tuk
výrazný protizánětlivý účinek
Přináší pocit energie a vitality
Posiluje kosti
Doporučené užívání a dávkování
Ideální denní dávka je 1 mcg Hexarelin-u na 1 kg tělesné hmotnosti, 3-4x denně. Čili pokud je např. vaše hmotnost 80 kg, budete denně potřebovat minimálně 240 mikrogramů Hexarelin-u (aplikovat 3x dávku 80 mcg = 240 mcg Hexarelinu za den celkem). Pro růst svalů je Hexarelin nejlepší aplikovat 1. dávku 30-40 minut před předtréninkovým jídlem, 2. dávku ihned po cvičení a 3. dávku večer před spaním.
Nejlepší kombinace je užívat Hexarelin spolu s peptidem CJC-1295, kdy dochází k jejich vzájemnému synergickému účinku. Například, pokud přidělíme účinku Hexarelinu pomyslné 2 body a účinku CJC-1295 rovněž 2 body, kombinované použití obou společně nebude mít za výsledek součet jejich samostatné účinnosti neboli 4 body (2 + 2 = 4), ale 6 bodů.


Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Kategorie

Peptidy a SARMs nejsou doplňky stravy a jejich prodej je pouze k výzkumným účelům. Obsah této stránky je přístupný pouze osobám starším 18 let.