hgh-fragment-peptid

HGH Fragment (176-191) - 5 mg

1099 Kč
HGH Fragment (176-191) - 5 mg / Magnus
Silný spalovač tuku
Popis

Vědci zjistili, že vlastnost růstového hormonu silně podporující spalování tělesného tuku zajišťuje pouze krátká část na konci řetězce jeho molekuly (malá oblast, menší než 10%), konkrétně oblast, která se skládá z aminokyselin 176 až 191. Vědci byli schopni oddělit tuto část řetězce růstového hormonu, čímž vytvořili peptid HGH Fragment 176-191 - extrémně účinný spalovač tuku, spalující velmi efektivně i tvrdé a husté tukové tkáňě (nejodolnější a nejproblematičtější stacionární tuk, např. na břiše), který je až 12,5x efektivnější při spalování tělesného tuku jako samotný růstový hormon !!

HGH Fragment - je v současné době jedním z nejúčinnějších spalovačů tuků, jaké vůbec existují! HGH Fragment významně zlepšuje lipidový profil a lipolytickou aktivitu. Výrazně zpomaluje lipogenezu (tvorbu mastných kyselin), což znamená, že po průběhu účinku peptidu (spálení přebytečných tukových zásob) nenastává zpětný tzv. yo-yo efekt a tuk se nevrátí zpět k původnímu normálu. Má také velmi pozitivní vliv na celkovou úroveň fyzické aktivity, zvyšuje a urychluje metabolismus a tvorbu energie, po jeho užití budete cítit mnohem více energie a vitality. Pravidelné užívání HGH Fragmentu zvyšuje hladinu hormonu IGF-1, který má velmi silné anabolické a regenerační účinky. Současně se všemi popsanými pozitivními účinky poskytuje HGH Fragment ještě celou řadu dalších výhod: HGH Fragment nemá nepříznivý vliv na hladinu glukózy v krvi (nezpůsobuje hypoglykémie), neovlivňuje inzulín a nezpůsobuje proliferaci (dělení) buněk (hyperplazie vnitřních orgánů je proto zcela vyloučena).

 

 

Hlavní účinky
Je extrémně efektivní spalovač tuků, který silně spaluje i nejodolnější a tlusté tukové tkáně na břiše
Je 12,5x efektivnější při spalování tělesného tuku než samotný růstový hormon !!
Zvyšuje produkci IGF-1, který zajistí silné anabolické účinky (růst svalů, síly a výkonnosti) a perfektní celkovou regeneraci organismu
účinně zpomaluje proces stárnutí, má silný anti-aging efekt a pozitivní vliv na kůži a vlasy (v důsledku výrazného nárůstu IGF-1 hladiny v krvi)
Nemá vliv na hladinu glukózy a inzulín
Zlepšuje lipidový profil a lipolytickou aktivitu
Nezpůsobuje proliferaci buněk (hyperplazii orgánů)
Benefity a výhody HGH Fragment
Zrychluje metabolismus a tvorbu energie, přináší velký příliv energie a vitality
Je stručně řečeno velmi silný a účinný spalovač tuků, bez jakýchkoliv nežádoucích nebo vedlejších účinků!
Posiluje kosti
Doporučené užívání a dávkování
Pro osoby do hmotnosti 95 kg, při které již dochází k velmi efektivnímu spalování tuků je 1000 mcg, a měla by být rozdělena do 3 rovnoměrných aplikací, vzdálených od sebe minimálně 6 hodin: 1. injekce HGH Fragment s dávkou 300 mcg ráno po probuzení a cca. 1 hodinu před snídaní
2. injekce s dávkou 300 mcg cca. 30 minut před tréninkem nebo fyzickou aktivitou (v netréninkové dny 1 hodinu před obědem)
3. injekce s dávkou 400 mcg večer před spaním. Může být užíván samostatně, ale je také dobře kombinovatelný s více jinými peptidy. Například, pokud je vaším cílem kromě spalování tuku i zkvalitnění svalové hmoty, užívejte HGH Fragment spolu s CJC-1295 nebo CJC-1295 DAC, pokud je vaším cílem spalování tuků a současný výrazný nárůst nové svalové hmoty, kombinujte HGH Fragment s Ipamorelinem.

Hodnocení

středa 21. srpen 2019 14:23
zena byla spokojena, slapal jak mel. skvely produkt
aleskral

Kategorie

Peptidy a SARMs nejsou doplňky stravy a jejich prodej je pouze k výzkumným účelům. Obsah této stránky je přístupný pouze osobám starším 18 let.