genesis biology ibutamoren mk-677
Genesis Biology - Ibutamoren MK-677
genesis biology ibutamoren mk-677

Ibutamoren MK-677 - 25 mg

4367 Kč
Ibutamoren MK-677 - 25 mg (90 tab) / Genesis Biology
HGH Secretagogue
Při nákupu 2 balení dostanete 1 balení zdarma!
Popis

Speciální akce velký letní výprodej - při nákupu 2 balení Ibutamoren MK-677 dostanete další 1 balení jako dárek! Akce platí do 31.8.2019!

Ibutamoren MK-677 - je silný tabletkový stimulant tvorby vlastného rastového hormónu (endogénneho HGH) a silne anabolického hormónu IGF-1 v tele. Športovci tento suplement využívajú predovšetkým pre jeho excelentnú schopnosť pomáhať budovať nové svalové prírastky (dosahovať pozitívnu dusíkovú bilanciu) a silné anti-katabolické účinky (schopnosti udržať a ochrániť svalovú hmotu pred rozpadom, degradáciou, katabolizmom). Zaistí vám nezkutečnou celkovú regeneráciou tela a svalov! Odporúčame v PCT, udržia vám to novu svalovú hmotu!

Ibutamoren (MK-677, Ibutamoren Mesylate, MK-0677, L-163,191, Ghrelin-mimetic) - je nepeptidový, silný a dlhodobo pôsobiaci selektívny agonista receptorov viažúcich Ghrelin. Tieto tzv. Ghrelinové receptory - GHSR (Growth hormone secretagogue receptors) spúšťajú v tele prirodzeným spôsobom tvorbu endogénneho rastového hormónu. Stimuluje tvorbu rastového hormónu v podstate napodobňovaním funkcie a aktivity ďalšieho endogénneho hormónu Ghrelin: Výsledkom pôsobenia a naviazania sa Ibutamorenu MK-677 na Ghrelinové receptory je najprv uvoľňovanie GHRH (Growth-hormone-releasing hormone - hormónu uvoľňujúceho rastový hormón) z neurónov v Nucleus arcuatus (infundibulárnom jadre Hypotalamu), ktorý je následne prenesený hypotalamo-hypofyzárnym portálnym systémom do prednej Hypofýzy, kde pôsobením na GHRHR (Growth hormone-releasing hormone receptor - receptory hormónu uvoľňujúceho rastový hormón (receptory GHRH)) stimuluje samotnú výslednú sekréciu rastového hormónu - HGH Hypofýzou.

Ibutamoren MK-677 - však dokáže nielen účinne stimulovať tvorbu HGH prostredníctvom imitácie aktivity Ghrelinu a pôsobenia na Ghrelinové receptory, ale súčasne zosilňuje aj signalizáciu GHRH (hormónu uvoľňujúceho rastový hormón) v GHRHR (receptoroch hormónu uvoľňujúceho rastový hormón) prednej Hypofýzi, redukuje uvoľňovanie Somatostatínu (nežiadúceho hormónu, ktorý blokuje uvoľňovanie GH), a súčasne ešte aj inhibuje signalizáciu Somatostatínových receptorov. Stimuluje teda tvorbu HGH všetkými dosiaľ známymi štyrmi môžnými spôsobmi, vďaku čomu sa jedná o jeden z najúčinnejších, najsilnejších a najviac efektívnych stimulantov HGH - tvorby prirodzeného rastového hormónu v tele vôbec!

Klinickými testami bolo zistené, že u zdravých dospelých mužov je dokonca ešte efektívnejší než samotný GHRH: Po užití 1 dennej dávky 25 mg bola nameraná maximálna koncentrácia HGH až 22.1 µg / l. Po 7 dňoch užívania tejto dávky testované subjekty vykazovali trvalé zvýšenie hladín a koncentrácie IGF-1, a napriek tomu že boli v striktnej diéte, ktorá by u placeba spôsobovala stav negatívnej dusíkovej bilancie (katabolický stav - stratu svalovej hmoty), pri užívaní Ibutamorenu bol tento stav obrátený a dosiahli naopak pozitívnu dusíkovú bilanciu (anabolický stav), čo potvrdilo vysokú efektivitu a excelentnú schopnosť budovať nové valové prírastky. Zistilo sa, že zvyšuje permanentne a dlhodobo úroveň IGF-1 v krvi o 40-90% počas celej doby jeho užívania! Štúdie zamerané zase na liečbu osteoporózy zase dokázali, že vďaka užívaniu Ibutamorenu došlo k zvýšeniu kostnej minerálnej hustoty, čo potvrdilo jeho pozitívny vplyv na kostnú denzitu. Predpokladá sa, že posiluje aj imunitný systém a odolnosť organizmu.

 

Výsledkom užívania je prudké zvýšenie tvorby endogénneho HGH, ktoré následne vyústi do výrazného a permanentného zvýšenia silne anabolického hormónu IGF-1 a retencie dusíka v tele (anabolického stavu). Zvýšenie prirodzenej hladiny HGH a IGF-1 má nespočetné množstvo benefitov pre organizmus a celkové zdravie. Ibutamoren silne podporuje nárast svalovej hmoty, zlepšenie výkonnosti a kondície, spaľovanie tukov, lepšiu a rýchlejšiu regeneráciu, kvalitný spánok (k zlepšeniu spánku spravidla dochádza až po niekoľkých dňoch užívania), zlepšenie stavu a kvality pokožky, zvyšuje hustotu kostí, pomáha hojiť staré rany, prináša veľmi silný pocit energie a vitality, a má výrazny antikatabolický a antiaging (omladzujúci) efekt. Ďalšou jeho cennou vlastnosťou je fakt, že ani jeho dlhodobé užívanie nespôsobuje súčasne zvýšovanie produkcie a hladiny Kortizolu (nežiadúceho, stresového, a veľmi silne katabolického hormónu). Ibutamoren MK-677 je skvelý spôsob, ako môžete jednoducho, veľmi efektívne a bezbolestne úžasne zvýšiť Vaše prirodzené hladiny HGH a IGF-1, a využiť všetky benefity, ktoré so sebou prinášajú.

TIP: Doporučujeme kombinaci MK-677 s LGD-4033 a inhibítormi Myostatínu pro nárust masivní a tvrdé svalové hmoty, nezapomeňte kvalitní noční casein protein. Úžasné orezanie a vyrysovanie sa dá dosiahnúť užívaním MK-677 spoločne s GW-1516 a Andarinom S-4, táto kombinácia je mimoriadne efektívna aj pre odstránenie veľmi odolného a problemového tuku, a dramticky zvyšuje svalovú hustotu.

Hlavní účinky
Silne podporuje nárast svalovej hmoty a anabolický stav organizmu (pomáha udržiavať pozitívnu dusíkovú bilanciu)
Má silný anti-katabolický efekt, účinne ochraňuje svalovú hmotu pred degeradáciou
Zrýchľuje metabolizmus tukov - pomáha splaľovať prebytočný telesný tuk a predchádzať jeho opätovnému ukladaniu
Prináša veľmi dobrú a rýchlejšiu regeneráciu svalov a celého tela, pomáha liečiť staré rany a zranenia
V noci výrazne zlepšuje kvalitu spánku, ráno a cez deň prináša veľmi silný pocit sviežosti, energie a vitality

Benefity a výhody Ibutamoren MK-677
Zlepšuje výkonnosť a kondíciu
Vedie k výraznému zlepšeniu stavu a kvality kože, pomáha vyhladzovať vrásky
Má silný anti-aging efekt, omladzuje organizmus, pôsobí proti stárnutiu
Vysoko-efektívny stimulant tvorby HGH a IGF-1
Doporučené užívání a dávkování
Doporučené dávkování je 1-3 tablety (25-75mg) vyššie dávky už nepredstavujú výrazny alebo lineárny nárast účinkov, ale naopak - môžu priniesť nežiadúce účinky). Zvyčajná doba užívania je 8-12 týždňov. Avšak ani pri dlhodobom dennom užívaní 12 alebo až 24 mesiacov neboli v lekárskych štúdiach zistené žiadne výrazné alebo nebezpečné vedľajšie účinky. Pre kulturistov je najviac zaujímavé ho zaradiť buď do objemových cyklov, kde veľmi efektívne pomáha budovať novú svalovú hmotu, alebo ho využiť ako silný anti-katalický prostriedok na udržanie získanej svalovej hmoty (vrátane ako vhodný prostriedok aj v PCT, alebo počas drastických diét). Plný nástup účinkov a efekt Ibutamorenu MK-677 sa prejaví zvyčajne po cca. prvých 7 dňoch jeho užívania.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Kategorie

Peptidy a SARMs nejsou doplňky stravy a jejich prodej je pouze k výzkumným účelům. Obsah této stránky je přístupný pouze osobám starším 18 let.