ipamorelin-peptid

Ipamorelin - 5 mg

1200 Kč
Ipamorelin - 5 mg / Magnus
HGH Secretagogue / GHR Peptid
Popis

Ipamorelin - je nejnovější a nejefektivnější generace peptidů, které stimulují produkci růstového hormonu (GHR peptidů). Jde o polypeptidový hormon, který způsobuje velmi efektivní sekreci (vylučování, tvorbu) růstového hormonu (HGH) v organismu. Jeho struktura a sekvence aminokyselin způsobuje ještě větší stimulaci růstového hormonu (GH), jako je tomu u jiných dosavadních GHR peptidů (např. GHRP-2 nebo GHRP-6). Jeho účinnost je vyšší i díky tomu, že Ipamorelin blokuje i somatostatin (hormon inhibující růstový hormon). Při použití ve spojení např. s GHRH-6, GHRP-2 nebo CJC-1295 však Ipamorelin působí synergicky / má ještě lepší efekt a účinek.

Je třeba zdůraznit, že Ipamorelin je nejen nejefektivnější, ale i nejbezpečnější a selektivní stimulant GH, protože i při nadstandartním dávkování bude Ipamorelin stimulovat jen růstový hormon, a nebude mít vliv na hladiny prolaktinu a kortizolu v krvi. Tato vlastnost dělá Ipamorelin pro profesionální sportovce tak atraktivní, a je proto v současnosti považován za nejlepší volbu z pomezí všem peptidů stimulujících tvorbu GH (GHR peptidů).

Dále taktéž zvyšuje i produkci testosteronu, což ještě zvyšuje jeho silné anabolické působení v těle. Ipamorelin velmi efektivně ovlivňuje růst síly a svalové hmoty, výkonnosti, výrazně podporuje spalování tuků, posiluje imunitu, chrání játra, poskytuje protizánětlivý účinek a má pozitivní vliv na spánek - učiní váš spánek hlubší, kvalitnější a delší. Dále Ipamorelin zlepšuje regeneraci, stav kůže a vlasů, vyhlazuje vrásky a má silný protistárnoucí účinek - anti-aging efekt.

Za nejlepší kombinaci se považuje spojení užívání s peptidem CJC-1295, kdy dochází k jejich vzájemnému synergickému účinku. Například, pokud přidělíme účinku Ipamorelinu pomyslné 2 body a účinku CJC-1295 také 2 body, kombinované použití obou společně nebude mít za následek součet jejich samostatné účinnosti 4 body (2 + 2 = 4), ale 6 bodů. Ipamorelin nemá žádné zjištěné vedlejší účinky.

 

Hlavní účinky
Silně a účinně stimuluje sekreci růstového hormonu
Významně snižuje tukové zásoby
Účinně zvyšuje růst svalové hmoty a síly
Výrazně zlepšuje reliéf svalů, tvrdost, hustotu, vyrýsovanost
Zvyšuje tvorbu testosteronu
Účinně zlepšuje kvalitu spánku
Benefity a výhody Ipamorelin
Posiluje kosti
Zlepšuje vlastnosti kůže
Má výrazný vliv na omlazení, anti-aging efekt, viditelně vyhlazuje vrásky
Zlepšuje regeneraci, přináší pocit energie a vitality
Doporučené užívání a dávkování
Je 1 mcg Ipamorelinu na 1 kg tělesné hmotnosti, 3x denně. Například: Pokud je vaše hmotnost 80 kg, budete denně potřebovat 240 mikrogramů Ipamorelin-u (aplikovat 3x dávku 80 mcg = 240 mcg Ipamorelinu za den celkem). Pro nárůst svalové hmoty je Ipamorelin nejlepší aplikovat 40 minut před před-tréninovým jídlem, další dávku ihned po cvičení a třetí dávku večer před spaním.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Kategorie

Peptidy a SARMs nejsou doplňky stravy a jejich prodej je pouze k výzkumným účelům. Obsah této stránky je přístupný pouze osobám starším 18 let.