Genesis Biology - LGD-4033 Pro
Genesis Biology - LGD-4033 Pro
Genesis Biology - LGD-4033 Pro
Genesis Biology - LGD-4033 Pro
hot

LGD-4033 Pro - 5 mg

2900 Kč
LGD-4033 Pro - 5 mg (90 tab) / Genesis Biology
SARM (Selective Androgen Receptors Modulator)
Při nákupu 2 balení dostanete 1 balení zdarma!
Popis

Speciální akce velký letní výprodej - při nákupu 2 balení LGD-4033 Pro dostanete další 1 balení jako dárek! Akce platí do 31.9.2019!

LGD-4033 - velmi silný a efektivní tabletový suplement pro budování svalové hmoty a síly na trhu! Má vysokou anabolickou aktivitu, díky které velmi efektivně pomáhá budovat masivní a zároveň kvalitní svalové přírůstky, při současně silné podpoře spalování tuků, excelentní regeneraci, a velmi nízkém resp. až zanedbatelném androgenním působení. Je to reálná, srovnatelná a nejvíce efektivní alternativa k anabolicko-androgenním steroidům, bez jejich silných androgenních a škodlivých vedlejších účinků.

LGD-4033 - je jednoznačně nejefektivnější, nejsilnější a nejúčinnější SARM (selektivní modulátor androgenních receptorů) pro nárůst svalové hmoty a síly, z pomezí všech existujících a známých SARMs. Jedná se o mimořádně výkonný SARM, se skutečně velmi silným anabolickým účinkem, který má pro budování svalové hmoty srovnatelný potenciál s orálními anabolickými steroidy, ovšem nesrovnatelně méně vedlejších a škodlivých účinků, než oni.

Má excelentní schopnost navázat se na androgenní receptory svalových buněk s velmi vysokou afinitou (Ki ~ 1 nM) a selektivitou - ARS (navazuje se na androgenní receptory pouze tam, kde je to žádoucí - ve svalových tkáních), díky čemuž dokáže být velmi efektivní při získávání nových masivních a zároveň i kvalitních svalových přírůstků, ovšem bez současných androgenních a vedlejších škodlivých účinků, dobře známých z užívání anabolicko-androgenních tabletových a injekčních steroidů (mezi které se hlavně řadí hepatotoxicita (velká zátěž a škodlivost pro játra ), silné potlačení až zastavení produkce endogenního testosteronu, aromatizace, prudký vzestup hladin estrogenů a kortizolu, velká retence vody a solí, akné, mastná pleť, vypadávání vlasů, zvětšování prostaty, nadměrný růst ochlupení, agresivita atd).

Ve všech uvedených způsobech a účelech použití doporučujeme začít a ukončit užívání stylem pyramidy (začít s nižší (poloviční nebo třetinovou) denní dávkou a během prvních 2 týdnů ji postupně zvyšovat až na plnou dávku + poslední dva týdny cyklu opačně snižovat z plné dávky na nižší dávku (třetinovou) v poslední dny užívání). Klinické testy sice nepotvrdily vliv LGD-4033 na zvýšení hladiny estrogenů, přesto však při denní dávce 4-5 tablet doporučujeme užívat anti-estrogen (např. Mesterolonum (Proviron apod)).
Současně po cyklu trvajícím 8 týdnů a více, nebo užívání 4 tablet denně a více doporučujeme udělat mini-PCT (post-cycle therapy, malý ozdravný cyklus na obnovu tvorby endogenního testosteronu), optimálně s Gonadorelinem (obnova tvorby testosteronu na původní úroveň je podstatně rychlejší a jednodušší po cyklu u LGD-4033 než u steroidů). Tabletovou možnou alternativou PCT namísto injekčního Gonadorelinu (v případě, že se chcete úplně vyhnout injekcím) je Clomiphene Citrate (napr. Clomid), který stimuluje produkci LH a FSH. Po skončení kúry by měla následovat pauza v užívání LGD-4033 minimálně alespoň v délce provedeného cyklu. LGD-4033 není vhodný pro ženy.

Hlavní účinky
Velmi silná anabolická aktivita ústící do masivního nárůstu svalové hmoty a síly, bez současných silných androgenních a vedlejších škodlivých účinků
Reálná a ve výsledcích srovnatelná alternativa k anabolicko-androgenním steroidům, bez jejich škodlivých a androgenních účinků!
Silné anti-katabolické účinky a ochrana svalové hmoty před degradací
Rychlý nástup účinkuRelativně dlouhá doba účinnosti a poločas rozpadu na tabletový suplement (24-36 hodin)
Silná podpora spalování tělesných tuků
Velmi dobrá regenerace
Zlepšení prokrvení a napumpování svalů během tréninku
Celkové zlepšení zdraví, pohody a vitality
Během celého cyklu nebo užívání se budete cítit skvěle a vitální
Benefity a výhody LGD 4033 Pro
Pro má velmi nízkou, prakticky zanedbatelnou androgenní aktivitu, díky které nemá žádné vedlejší a nepříznivé androgenní účinky, známé z užívání anabolicko-androgenních steroidů (mezi které patří hlavně velká retence vody a solí, akné, mastná pleť, vypadávání vlasů , zvětšování prostaty, nadměrný růst ochlupení, agresivita atd)
Pro není hepatotoxický (nepředstavuje žádnou zátěž a škodlivost pro játra)
Pro nesnižuje tak prudce produkci endogenního testosteronu jako anabolické steroidy
Nezpůsobuje zvýšenou tvorbu estrogenu a kortizolu
Vede ke kvalitnějším a trvanlivějším svalovým přírůstkům než steroidy
Pro má relativně dlouhou dobu účinnosti a poločas rozpadu 24-36 hodin
Pro působí rychle, první zlepšení a výsledky se projeví obvykle již během prvního týdne užívání je vysoce účinný i při orálním podání (nejsou potřeba injekce)
Může se efektivně užívat až 12 týdnů
Doporučené užívání a dávkování
1. do 80 kg doporučujeme užívat denně 3-4 tablety (10-15 mg), po dobu cyklu 6-12 týdnů
2. nad 80 kg doporučujeme užívat denně 4-5 tablet (15-20 mg), po dobu cyklu 8-12 týdnůPřičemž důležitými a nezbytnými předpoklady pro dosažení vynikajících výsledků jsou vysoký denní přísun kvalitních proteinů (min. 3 g na 1 kg body weight denně), dostatečný kalorický příjem (glykogenová superkompenzace) a intenzivní objemový trénink s těžkými váhami. Pro masivní nárůst svalové hmoty.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Kategorie

Peptidy a SARMs nejsou doplňky stravy a jejich prodej je pouze k výzkumným účelům. Obsah této stránky je přístupný pouze osobám starším 18 let.