melanotan opaleni hneda kuze

Melanotan-2 - 10 mg

990 Kč
Melanotan-2 - 10 mg / Magnus
Hněde opálení (Melanocortin)
Popis

Melanotan-2 - je syntetický melanokortinový peptidový hormon (analog Melanocyty stimulujícího hormonu - MSH), který zvyšuje opálení kůže tím, že stimuluje melanocyty k produkci ochranného pigmentu melaninu. Melanin ochraňuje pokožku před spálením a jinými škodlivými účinky slunečního záření nebo solária.

První Melanotan 2 - byl syntetizován na Univerzitě v Arizoně. Vědci věděli, že nejlepší ochranou před rakovinou kůže je dostatečná činnost melaninu v jejich buňkách, t. j. proces opalování a zhnědnutí pokožky. Na základě tohoto poznatku navrhli, že nejefektivnější způsob, jak se chránit před rakovinou kůže bude právě stimulace přirozené pigmentace na vytvoření ochranného zhnědnutí pokožky před účinky UV paprsků. Přirozeně se vyskytující hormon α-MSH způsobuje melanogeneze - proces, při kterém melanocyty produkují pigment kůže (melanin). Poločas rozpadu přírodního hormonu α-MSH je však příliš krátký na to, aby mohl být použit jako terapeutické činidlo. A tak se rozhodli najít silnější a stabilnější hormon - alternativu, který by byl více použitelný v praxi a splňoval požadovaná kritéria. Výsledkem je Melanotan 2, který bude v budoucnu široce používán nejen ke stimulaci opalování, ale rovněž jako prostředek pro prevenci melanomu - rakoviny kůže.

Má za následek kromě hlavního účinku, kterým je zhnědnutí a opálení pokožky i zvýšení libida a zlepšení sexuální funkce u mužů i u žen. Výzkum také prokázal, že injekce peptidu Melanotan 2 degradují lidskou chuť k jídlu, proto pokud máte nadváhu, Melanotan 2 vám může pomoci zhubnout. Pro tento účel je vynikající užívat Melanotan 2 spolu s extrémním spalovačem tuku HGH fragment.

V květnu 2010, agentura pro léčivé přípravky Italská (AIFA - Agenzia Italiana del Farmaco) se stala první vládní organizací v oblasti zdraví, která oficiálně schválila Melanotan jako terapeutické činidlo pro italské občany, které snižuje bolestivou citlivost na sluneční světlo. Od doby si Melanotan získal popularitu a je obecně používán i jako vynikající lék na úpal.

 

Hlavní účinky
Přináší velmi efektivní zhnědnutí a opálení pokožky vystavené UV paprskům
Je účinným prostředkem k prevenci melanomu (rakoviny kůže)
Benefity a výhody Melanotan
Pomáhá zhubnout tím, že snižuje a potlačuje chuť k jídlu
Stimuluje sexuální funkce (zvýšené libido)
Doporučené užívání a dávkování
Doporučená denní dávka je 10 mcg na 1 kg tělesné hmotnosti. Pokud tedy vážíte např. 100 kg, pak byste měli 1x denně užít 1000 mcg Melanotanu-2. Jednu lahvičku (ampulku) Melanotan-u 2 obsahující 10 mg účinné látky je nejlépe rozředit s 2 ml sterilní vody (roztoku pro injekce). Nebuďte nedočkavý, protože výsledky se objevují postupně, v průběhu 1-3 týdnů. Melanotan 2 by se měl aplikovat každý den, dokud není dosaženo požadované opálení a odstín pokožky. Pro urychlení účinku a pigmentace je dobré se přitom současně i přiměřeně opalovat 3 krát za týden (na slunci, nebo jít do solária).
Po dosažení požadovaného odstínu opálení pokožky se na jeho udržení četnost použití a dávkování snižuje na 1-2 krát týdně. Nezapomeňte - čím více budete vystavovat svou kůži UV-záření (solárium, slunce), když se vezme Melanotan 2, tím hlouběji a tmavší opálení přinese (Melanotan 2 stimuluje tělo k produkci melaninu, a pleť následně ztmavne jako reakce na UV-záření, namísto spálení a zčervenání). Melanotan 2 dává dobré opálení pouze při kontaktu kůže s UV-zářením. Pokud vyloučíme opalování na slunci nebo v soláriu a omezíme se pouze jen na příjem Melanotan-u 2, pak účinek není tak výrazný.

Hodnocení

úterý 20. srpen 2019 21:58
dobry produkt + bezpecne, rychle doruceni vcetne poradenstvi
breler

Kategorie

Peptidy a SARMs nejsou doplňky stravy a jejich prodej je pouze k výzkumným účelům. Obsah této stránky je přístupný pouze osobám starším 18 let.