MGF (IGF-1 EC) peptid

MGF (IGF-1 EC) - 2 mg

990 Kč
MGF (IGF-1 EC) - 2 mg / Magnus Pharmaceuticals
Popis

MGF (Mechanický růstový faktor - izomer hormonu IGF-1) je vytvořen v těle po provedení namáhavé fyzické svalové práce. MGF aktivuje proces proliferace - tj. produkce klíčků v myoblastech (kmenových svalových buňkách, které jsou schopné dělení), čímž urychluje růst a regeneraci svalů po intenzivní námaze a poškození v důsledku velké zátěže. Vliv MGF je do značné míry podobný HGH - MGF působí na růst svalů a zvyšuje jejich pevnost, a má velký anabolický potenciál.

MGF - je sice odvozen od IGF-I, ale svou sekvencí a způsobem, kterým vytváří proteiny v organismu se liší od konvenčního IGF-I. Zatímco IGF-1 je metabolizován převážně v játrech, MGF se vyrábí přímo ve svalech, jako odezva na přetížení a impuls pro obnovu a rebuild poškozených svalových vláken. Poločas rozpadu MGF se počítá v minutách.

 

Hlavní účinky
Je silně anabolický hormon, který způsobuje svalový růst prostřednictvím hyperplazie (buněčného dělení / růstu nových buněk) a i hypertrofie (zvětšení objemu buněk)
Snižuje procento tělesného tuku v průměru o 5-6% za období užívání
Dokáže způsobit růst nových krevních cév ve svalech a kostech
Posiluje imunitu, zlepšuje vlastnosti kůže a posiluje kosti
Snižuje hladinu cholesterolu
Benefity a výhody
Zvyšuje svalovou úlevu a regeneraci
Zvyšuje libido
neuroprotektivní účinek (chrání nervový systém)
Doporučené užívání a dávkování
Základní použití je aplikace 250 mg MGF (IGF-1EC) ihned po tréninku lokálně do svalové partie, ve které působit. Nebo můžete užít i 4 dávky po 250 mcg za den, s jednotlivým odstupem od sebe cca. 4 hodiny a každou aplikovat do jiné svalové partie pro komplexnější rozvoj a růst (více než jedné svalové partie). Doporučená doba užívání je 3-5 týdnů, pak by měla následovat pauza aspoň 1 týden.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Kategorie

Peptidy a SARMs nejsou doplňky stravy a jejich prodej je pouze k výzkumným účelům. Obsah této stránky je přístupný pouze osobám starším 18 let.