Genesis-Biology - Ostarine (MK-2866)
Genesis-Biology - Ostarine (MK-2866)
Genesis-Biology - Ostarine (MK-2866)

Ostarine (MK-2866) - 10 mg

2565 Kč
Ostarine (MK-2866) - 10 mg (90 tab) / Genesis-Biology
SARM (Selective Androgen Receptors Modulator)
Při nákupu 2 balení dostanete 1 balení zdarma!
vyprodano.gif
Popis

Speciální akce velký letní výprodej - při nákupu 2 balení Ostarine (MK-2866) dostanete další 1 balení jako dárek! Akce platí do 31.9.2019!

Ostarine - je pre športovcov a kulturistov výhodná alternatíva k anabolickým steroidom. Kombinuje všetky pozitívne vlastnosti anabolických steroidov, avšak bez ich možných vedľajších účinkov. Jeho silné anabolické pôsobenie dokáže produkovať masívne svalové a silové prírastky, napriek tomu je však úplne bezpečný a neškodný pre ľudský organizmus.

Ostarine (GTX-024 a MK-2866) - je selektívny modulátor androgennych receptorov (SARMs), vykazujúci silné anabolické pôsobenie, zhodné so silou anabolického pôsobenia prírodného testosterónu (v pomere 1:1). Má vysokú biologickú dostupnosť aj pri orálnom prijatí, preto nemusí byť podávaný injekčne. Štruktúrou však nepatrí ani k steroidným, a ani k peptidovým hormónom. Pôvodne bol tento liek vyvinutý v medicíne na liečbu svalovej atrofie a osteoporózy.

Cennou vlastnosťou Ostarine je, že nijako nepotláča produkciu vlastné testosterónu v tele (nemá spätnú väzbu na úroveň prírodného endogénneho testosterónu), preto ani po skončení kúry nie je potrebná žiadna hormonálna substitučná terapia. Môže byť taktiež využitý ako výborný prostriedok na ochranu svalovej hmoty pre degradáciou / rozpadom (má dobré anti-katabolické účinky). Je úplne legálny v mnohých krajinách po celom svete. Pre svoje pozitívne vlastnosti sa stáva veľmi rýchlo populárny medzi kulturistami hlavne v Európe a USA, kde je možné zakúpiť ho v rôznych formách: vo forme tabliet, vo forme roztoku na perorálne podanie, alebo aj ako injekčný roztok.

TIP: Vyzkoušejte kombinaci Ostarine s LGD-4033

Hlavní účinky
Má silné anabolické účinky a pôsobenie na nárast svalovej hmoty a sily, porovnateľné s anabolickými steroidmi, avšak bez ich možných vedľajších účinkov
Zlepšuje a urýchľuje regeneráciu
Má výrazné anti-katabolické účinky
Je vysoko efektívny aj pri orálnom podaní (nie sú nutné injekcie)
Benefity a výhody
Zvyšuje hustotu kostí
Nepotláča tvorbu vlastného testosterónu v tele
Je úplne bezpečný a neškodný pre ľudský organizmus
Doporučené užívání a dávkování
Doporučujeme užívat denně 2-3 tablety (10-30 mg)

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Kategorie

Peptidy a SARMs nejsou doplňky stravy a jejich prodej je pouze k výzkumným účelům. Obsah této stránky je přístupný pouze osobám starším 18 let.