peg peptid

PEG-MGF (IGF-1 EC) - 1 mg

2450 Kč
PEG-MGF (IGF-1 EC) - 1 mg / AP Research
Popis

MGF (Mechanický růstový faktor) - je produkován v organismu po provedení namáhavé fyzické svalové práce. Mechanický růstový faktor aktivuje proliferaci - produkci klíčků v myoblastech (kmenových svalových buňkách, které mají schopnost dělit se), a vede k růstu a regeneraci svalů po intenzivním tréninku nebo velké zátěži. Účinek MGF je do velké míry podobný účinkem HGH - MGF podporuje růst svalů, zvyšuje jejich pevnost, a má velký anabolický potenciál.

Je sice derivát odvozený od IGF-I, ale svou sekvencí a způsobem, jakým vytváří bílkoviny v organismu se od konvenčního IGF-I odlišuje. Zatímco IGF-1 je metabolizován hlavně v játrech, MGF se tvoří přímo ve svalech, jako odezva na přetížení a impuls pro obnovu a rebuild poškozených vláken. Poločas rozpadu MGF je řádově jen několik minut.

Svým způsobem za nevýhodu MGF lze považovat krátký poločas jeho rozpadu, který se počítá v minutách. Proto byl vyvinut za pomoci tzv. Pegylace i jeho déle působící varianta označovaný jako PEG-MGF (IGF-1 EC). Pegylace je proces spojování jednoho nebo více řetězců za pomoci látky zvané polyethylenglykol (PEG) na molekulu proteinu nebo peptidu, jako je např. IGF nebo v tomto případě konkrétně MGF. Vzhledem k tomu, že tělo nereaguje na PEG, pomáhá zajistit ochrannou bariéru kolem požadovaného proteinu nebo peptidu, díky čemuž se zvýší jeho poločas a bude schopen přežít v těle podstatně déle. Častokrát se Pegylace využívá právě u látek, které jsou často vystaveny enzymatickým útokům. PEG je inertní, netoxický a velmi dobrý na chránění Aminovy skupiny, vzhledem k jeho konstrukci a flexibilitě.


 

Hlavní účinky
Je silný anabolický hormon, který způsobuje růst svalů prostřednictvím hyperplazie (růstu nových buněk) a současně i hypertrofie (zvětšení objemu buněk)
Snižuje tělesný tuk v průměru o 5-6% za období kúry
Dokáže způsobit růst nových krevních cév ve svalech a kostech
Snižuje hladinu cholesterolu a pozitivně upravuje lipidový profil
Benefity a výhody PEG-MGF
Zvyšuje sexuální aktivitu
Zvyšuje regeneraci
Chrání nervový systém
Doporučené užívání a dávkování
Má větší biologickou dostupnost v organismu jako MGF (IGF-1 EC), proto na udržení jeho vysoké koncentrace po dlouhou dobu postačuje i jeho aplikace jen 2-3 krát týdně. Pro sportovce s hmotností 80-90 kg je optimální dávka peptidu 3x 500 mcg PEG-MGF (IGF-1 EC) za týden. Pokud se PEG-MGF (IGF-1 EC) kombinuje s jinými peptidy, jeho dávka by měla samozřejmě být o něco menší. Doporučená doba užívání je 3-5 týdnů, pak by měla následovat pauza aspoň 1 týden.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Kategorie

Peptidy a SARMs nejsou doplňky stravy a jejich prodej je pouze k výzkumným účelům. Obsah této stránky je přístupný pouze osobám starším 18 let.