s23

S23 - 10 mg

3899 Kč
S-23 Extrémně silný SARM - 10 mg (100 tab) / SIS Pro
Alternatíva anabolických steroidů
Popis

S-23  (S23) - několik studií ukazuje, že S-23 je nejbližší SARM k anabolickým steroidům, pokud jde o účinnost.  Má vysokou anabolickou aktivitu, díky které velmi efektivně pomáhá budovat masivní a zároveň kvalitní svalové přírůstky. Studie ukázaly, že S23 zvyšuje jak svalovou hmotu, tak kosterní hmotu a zároveň snižuje tělesný tuk. S-23 je asi nejblíže k anabolickým steroidům a tím pádem může mít i nejvíc vedlejších účinků ze všech Sarms. Jeden z nich je možné vypnutí testosteronu. S-23 je nejúčinnější SARM, který dnes přichází na trh. A protože je silný, S-23 může způsobit metabolický problém známý jako vypnutí testosteronu. Na rozdíl od jiných SARMS, ze studií vyplynulo že může významně změnit hladinu testosteronu v těle, po vysažení se přirozená produkce tst vrátí do normálu. Další vedlejší efekt může být zvýšená agresivita, ale je to stejná jako u steroidů, záleží na každém jedinci. V kombinaci s namáhavým tréninkem může S-23 vyústit v masivní svalovou stavbu a zvýšenou úroveň vytrvalosti. Při cyklování S-23 bude látka detekovatelná v krvi a moči po dobu 72 hodin. Maximální delká cyklu se doporučuje 8 týdnů, pokud máte geneticke predispozicie k vypadávání vlasů, S-23 to ještě víc podpoří. Je velmi vhodný do diety, díky silným anti-katabolickým účinkům. Snižuje zadržování vody v těle, odčerpává vodu ze svalů, takže může propláchnout přebytečný inzulín a kyselinu mléčnou.

  • Silná anabolická aktivita ústící do masivního nárůstu svalové hmoty a síly, bez současných silných androgenních a vedlejších škodlivých účinků
  • Reálná a ve výsledcích srovnatelná alternativa k anabolicko-androgenním steroidům, bez jejich škodlivých a androgenních účinků!
  • Silné anti-katabolické účinky a ochrana svalové hmoty před degradací
  • Během celého cyklu nebo užívání se budete cítit skvěle a vitální

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Kategorie

Peptidy a SARMs nejsou doplňky stravy a jejich prodej je pouze k výzkumným účelům. Obsah této stránky je přístupný pouze osobám starším 18 let.