Selank - 5 mg

720 Kč
Selank - 5 mg / Magnus Pharmaceuticals
Neuroprotektivní & Antistresový peptid
Popis

Selank - nepochybně přispívá k udržení organismu v dobré psychické kondici a duševní pohodě, což se odráží v intenzifikaci všech typů metabolismu a podpoře správného fungování všech orgánů a orgánových systémů, jako jsou například nervový, imunitní, endokrinní nebo kardiovaskulární systém.

Dlouhotrvající stres vede k narušení regulačních a metabolických procesů v těle, vyvolává rozvoj oxidačního stresu a výskyt funkčních poruch, které po určité době přerostou do velmi závažných onemocnění (jako je např. Hypertenze, diabetes, úzkostné poruchy, cévní mozkové příhody a další). Selanka je perfektní prevencí pro eliminaci škodlivých účinků stresu a těchto fatálních onemocnění, které prudce snižují kvalitu života nebo mohou vyvolat smrt.

Selank nemá / nezpůsobuje:

  • Selank nemá žádný nepříznivý vliv na kardiovaskulární systém a další důležité systémy těla
  • Selank nemá alergenní a imunotoxické aktivity
  • Selank nezpůsobuje závislost
  • Selank nemá oslabující účinek na organismus
  • Selank nemá nepříznivé účinky tradičních sedativ (způsobující letargii, ospalost, poruchy koncentrace, paměti a koordinace motoriky)
  • Selank nemá prakticky žádné vedlejší nebo škodlivé účinky

 

Selank - je regulační peptid, syntetický analog lidského imunoglobulinu G (tripeptid Tuftsin), který byl vyvinut v Ústavu molekulární genetiky Ruské akademie věd. Má stabilní anxiolytické a neuroprotektivní účinky, a v medicíně nachází uplatnění především při léčbě pacientů s generalizovanou úzkostní poruchou. Selank přináší psychickou úlevu jako tradiční sedativa (Relanium, Alprazolam, Phenazepam atd.), ale bez přítomnosti závislostí a bez typických vedlejších účinků sedativ (letargie, ospalost, poruchy koncentrace, paměti a koordinace motoriky).

Selank je neškodný, dokonce i v dávkách 500krát převyšujících terapeutické dávkování. Selank může být úspěšně použit k potlačení pocitu strachu, úzkosti, léčbě neurotických pacientů, ke stimulaci učení a paměti u zdravých lidí, neutralizaci účinků stresu, tak pro prevenci duševních poruch nebo únavy. Léčivo Selank je unikátní a nemá srovnatelné konkurenční produkty ve světě. Selank - byl také oceněn zlatou medailí a diplomem na Mezinárodním salonu vynálezů v Ženevě 20. dubna 2007 v kategorii neuroprotektivních účinků.

Skladovací podmínky:

Selank skladujte při teplotě 2 až 8 ° C (v ledničce).

 

Hlavní účink
Zlepšuje schopnost přijímání informací a učení se
Snížuje úrovně emocionálního napětí, úzkosti a strachu, působí uklidňujícně a neutralizuje účinky stresu
Optimalizuje vyšší kortikální funkce mozku (řeč, pozornost, myšlení, koordinaci pohybů)
Udržuje a obnovuje duševní výkonnost
Zlepšuje paměť (zapamatování, zpracování / strukturování informace, přehrávání vzpomínek)
Zlepšuje koncentraci, a to zejména v souvislosti s mentální únavou
Udržuje organismus v dobré psychické kondici a duševní pohodě
Stimuluje fyzický výkon
Benefity a výhody Selank
Zvyšuje schopnost adaptace lidského těla v extrémních situacích
Pomáhá zvládat konflikty, finanční problémy, stresy, problémy v lásce apod.
Doporučené užívání a dávkování
Je 300 mikrogramů 2-3 denně.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Kategorie

Peptidy a SARMs nejsou doplňky stravy a jejich prodej je pouze k výzkumným účelům. Obsah této stránky je přístupný pouze osobám starším 18 let.