Loading...

Pepto-Pro - Sermorelin (GRF 1-29) - 2 mg

Sermorelin (GRF 1-29) - 2 mg

Hodnocení: 5/5
Sermorelin (GRF 1-29) - 2 mg / Pepto-Pro
HGH Secretagogue / GHR Peptide
Cena: 42,00 €
Balení:
2 mg
  • Info
  • Hodnocení produktu

Sermorelin - Acetát (také známý jako GRF 1-29) je analogem hormonu uvolňujícího růstový hormon (GHRH). GHRH je produkován v mozku (v hypothalamu), a následně je transportován krví do hypofýzy, kde stimuluje produkci a uvolňování růstového hormonu (GH). Sermorelin GRF 1-29 má krátkou molekulu, obsahuje pouze 29 aminokyselin (například pro srovnání - HGH molekula je podstatně větší - obsahuje 191 aminokyselin). Sekvence Sermorelinu GRF 1-29 je zároveň částí endogenního lidského GHRH, a je v současné době považován za nejkratší syntetický peptid, který vykazuje GHRH činnost.

Sermorelin - je často používán jako účinný prostředek na anti-aging terapii, u mužů většinou spolu ve spojení s testosteronem. Sermolerin lze považovat za skvělou alternativu k užívání rekombinantního růstového hormonu (rhGH), a to zejména pro lidi, kteří uvažují o podobných hormonech hlavně za účelem anti-aging použití a efektu. Je tak bezpečný, že v Americe je předepisován i pro děti - jako vynikající prostředek pro léčbu nedostatku růstového hormonu, nebo pacientům, kteří potřebují rychle a výrazně zhubnout.

 

 

Hlavní účinky
Zvyšuje rozvoj svalové hmoty prostřednictvím růstu nových svalových buněk
Zvyšuje retenci vápníku a mineralizaci kostí a kostní denzity (hustotu a pevnost kostí)
Stimuluje syntézu bílkovin a obnovu všech vnitřních orgánů
Snižuje množství tělesného tuku pomocí lipolýzy
Zvyšuje energii a vitalitu, sílu a odolnost
Posiluje srdce a imunitní systém
Benefity a výhody Sermorelin
Zlepšuje kvalitu spánku
Stimuluje produkci IGF-1
Urychluje hojení ran
Doporučené užívání a dávkování
Optimální dávka je 1 mcg na kilogram hmotnosti, 4x denně (s rovnoměrným odstupem).
Je užívaný častokrát v kombinaci s Ipamorelinem (který je také nejbezpečnější peptid v kategorii GHRPs) především za účelem anti-aging terapie (proti stárnutí) a omlazení těla. Jde o jednu z nejbezpečnějších a vůbec nejlepších kombinací peptidů. Možná není tak silná jako CJC-1295 + GHRP-6, ovšem fakt, že i při vyšších dávkách a užívání více než dvakrát denně je užívání této kombinace absolutně bezpečné a nehrozí vůbec žádné vedlejší účinky je atraktivní pro mnoho lidí, kteří hledají maximální účinek a minimální riziko pro anti-aging použití a zlepšení celkového zdravotního stavu.

Sunday, 08 January 2017

vše v pořádku, šlapal perfektne !

Log in

create an account

fb iconLog in with Facebook