Stenabolic SR-9009 Liquid - 20 mg

1490 Kč
20mg 30ml
Popis

Stenabolic Kapky

SR9009 je syntetický Rev-EEB ligand, který se užívá orálně. Jedná se o unikátní sloučeninu. Stimulace tohoto proteinu významným způsobem ovlivňuje velké množství regulačních mechanizmů v lidském těle. Snižuje množství tuku v těle, zlepšuje metabolismus glukózy a blokuje ukládání tuků. SR9009 umožňuje uživatelům ztrácet tuk a výrazným způsobem zvýšit vytrvalost.

Vazbou a aktivací proteinu Rev-ERB, SR9009 spouští velmi širokou škálu procesů v těle. Nejvýznamnější je zvýšení počtu mitochondrií ve svalech a zlepšení metabolismu.

V důsledku zvýšení počtu mitochondrií ve svalech uživateli drasticky zvýší růst svalů a svalové síly. Kromě nárůstu počtu mitochondrií (těch, které vyrábí energii v těle) Jsou defektní ze svalů odstraněné.

Kromě toho změna metabolických procesů zvyšuje výdej energie o 5% i když právě nevykonáváme fyzickou činnost. Proti SR9009 spaluje přebytečné kalorie a zabraňuje jim měnit se na tuk.

Znamená to, že se ukládá méně tuku, snižuje se množství cholesterolu v krvi a více tuku a glukózy je spáleno ve svalech.

 

Zkušenosti Stenabolic (SR9009) :

– Plazmatické hladiny triglyceridů o 12%

– Celkového cholesterolu o 47%

– Plazmových neesterifikovaných mastných kyselin o 23%

– Glukózy v plazmě o 19%

– Plazmové hladiny inzulínu o 35%

Negativní účinky:

doposud nebyly u SR9009 pozorovány žádné vedlejší účinky.

Doporučené dávkování Stenabolic (SR 9009) :

optimální dávky se pohybují mezi 10-100mg denně. Je tu však jedna výhoda. Vzhledem k velmi krátkým poločasem rozpadu, je nutná častá aplikace během dne. Nejlepší je SR9009 užívat každé 4 hodiny.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Peptidy a SARMs nejsou doplňky stravy a jejich prodej je pouze k výzkumným účelům. Obsah této stránky je přístupný pouze osobám starším 18 let.