Nebyl vybrán žádný obrázek

Tesamorelin (TH9507) - 2 mg

1699 Kč
Tesamorelin (TH9507) - 2 mg / Magnus
Silný spalovač tuku
Popis

Tesamorelin (TH9507) - účinný faktor uvolňující růstový hormon (GRF, SRN) a podporující metabolismus. Tento peptid zvyšuje rychlost produkce HGH a výrazně zlepšuje především metabolismus a transport živin. Díky Tesamorelinu můžete rychle snížit hladinu tělesného tuku kolem pasu, stejně zefektivnit využívání energie v těle, stimulovat rychlé doplnění ATP ve svalech, a celkově zlepšit tvar a lipidový profil svého těla. Hlavní a nejčastější využití je při léčbě metabolických chorob a poruch, a odbourávání tuku nahromaděného v oblasti pasu a břišní dutině.

Inhibuje růst a rozvoj infekce u HIV pozitivních pacientů. Stejně se využívá i pro léčbu lidí s lipodystrofií (onemocnění, při kterém jsou tukové zásoby těla špatně rozdělené a masivně nahromaděné v jednom místě / partii těla), nebo na léčení podobných onemocnění a vážných metabolických poruch. Tesamorelin současně zabraňuje dalšímu ukládání tuku, hlavně v oblasti břicha a břišní dutiny.

 

Hlavní účink
Účinně odbourává tuk nahromaděný v oblasti pasu a břišní dutině, a zabraňuje jeho opětovnému hromadění
Je nejlepším lékem při metabolických chorobách a poruchách
Zlepšuje paměť a schopnost učit se, podporuje funkce mozku
Působuje zlepšení mentální bdělosti a aktivity, a kognitivních schopností (např. výsledků dosažených v odborné přípravě)
Benefity a výhody Tesamorelin
Posiluje a ozdravuje nervovou soustavu
Doporučené užívání a dávkování
Je 150-300 mcg 3x denně v rovnoměrně od sebe rozložených dávkách, aplikovat se podkožně (subkutánně) do břicha (nejlépe v oblasti pod pupkem, nebo tam, kde je nahromaděný tuk nejtlustší).

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Kategorie

Peptidy a SARMs nejsou doplňky stravy a jejich prodej je pouze k výzkumným účelům. Obsah této stránky je přístupný pouze osobám starším 18 let.