Loading...

Pepto-Pro - Tesamorelin (TH9507) - 2 mg

Tesamorelin (TH9507) - 2 mg

Hodnocení: Nehodnoceno
Tesamorelin (TH9507) - 2 mg / Pepto-Pro
Fat Burner
Cena: 68,00 €
Balení:
2 mg
not_available.gif
  • Info
  • Hodnocení produktu

Tesamorelin (TH9507) - účinný faktor uvolňující růstový hormon (GRF, SRN) a podporující metabolismus. Tento peptid zvyšuje rychlost produkce HGH a výrazně zlepšuje především metabolismus a transport živin. Díky Tesamorelinu můžete rychle snížit hladinu tělesného tuku kolem pasu, stejně zefektivnit využívání energie v těle, stimulovat rychlé doplnění ATP ve svalech, a celkově zlepšit tvar a lipidový profil svého těla. Hlavní a nejčastější využití Tesamorelinu je při léčbě metabolických chorob a poruch, a odbourávání tuku nahromaděného v oblasti pasu a břišní dutině.

Tesamorelin - inhibuje růst a rozvoj infekce u HIV pozitivních pacientů. Stejně se využívá i pro léčbu lidí s lipodystrofií (onemocnění, při kterém jsou tukové zásoby těla špatně rozdělené a masivně nahromaděné v jednom místě / partii těla), nebo na léčení podobných onemocnění a vážných metabolických poruch. Tesamorelin současně zabraňuje dalšímu ukládání tuku, hlavně v oblasti břicha a břišní dutiny.

 

Hlavní účink
Účinně odbourává tuk nahromaděný v oblasti pasu a břišní dutině, a zabraňuje jeho opětovnému hromadění
Je nejlepším lékem při metabolických chorobách a poruchách
Zlepšuje paměť a schopnost učit se, podporuje funkce mozku
Působuje zlepšení mentální bdělosti a aktivity, a kognitivních schopností (např. výsledků dosažených v odborné přípravě)
Benefity a výhody Tesamorelin
Posiluje a ozdravuje nervovou soustavu
Doporučené užívání a dávkování
Je 150-300 mcg 3x denně v rovnoměrně od sebe rozložených dávkách, aplikovat se podkožně (subkutánně) do břicha (nejlépe v oblasti pod pupkem, nebo tam, kde je nahromaděný tuk nejtlustší).
There are yet no reviews for this product.

Log in

create an account

fb iconLog in with Facebook