testolone-rad-140
new

Testolone - 10 mg

3499 Kč
RAD140 SarmRoid - 10 mg (100 tab) / SIS Pro
Silně anabolický SARM
vyprodano.gif
Popis

RAD140  je jeden z posledních a nejnovějších SARMs (selective androgen receptors modulator). Jeho užívání vede k významnému přírůstku svalové hmoty v kratší době a ke zvýšení síly, rychlosti a výdrže při intenzivním cvičení. Zároveň má RAD140 absolutně nejmenší androgenní účinky ze všech SARM.

RAD140 - SarmRoid je nejlepší RAD 140 s nejlepší možnou kvalitou, účinností a čistotou. Vykazuje vynikající afinitu kandrogennímu receptoru (Ki = 7 nM) jakož i dobrou selektivitu k nukleárním receptorům jiných steroidních hormonů. Anabolický efekt SarmRoidu je ve srovnání s testosteronem o 20 % silnější, ovšem bez nežádoucích a nepříznivých účinků. Jeho mimořádně příznivý poměr anabolického a androgenního efektu s fantastickou hodnotou 90 : 1 je nepřekonatelný nejen u steroidů,ale i u jiných SARMs ! Nepříznivé androgenní účinky jsou v zásadě zcela vyloučeny.

When the researchers combined RAD140 SarmRoid and testosterone, SarmRoid reinforced the anabolic effects of testosterone, but reduced the androgenic effects of testosterone side on the prostate. RAD140 actually antagonizes (partially blocked) the effect of testosterone on the prostate. Yes, right - that might mean that SarmRoid can make testosterone cycles more effective and safer too!

SarmRoid má silný neuroprotektivní účinek. Poslední výzkum SarmRoid ukazuje jeho lepší selektivitu k jemným tkáníma snížené androgenní efekty ve srovnání s konkurenčními sloučeninami SARM. SarmRoid je rovněž studován v souvislosti s neuroprotekcí; důležitou nervovou akcí endogenních androgenů, což je důležité pro zdravé nervy a odolnost proti neurodegenerativním chorobám a zároveň být tak účinný jako testosteron při snižování úmrtnosti buněk způsobenou poškozeními apoptózy.

Hlavní účinky
Silný anabolický efekt vede k budování masivní a zároveň kvalitní svalové hmotě, a zlepšení síly, vytrvalosti a výkonnosti
Fantasticka velmi silná anabolická / androgenní aktivita v poměru 90:1, všechny nepříznivé adrenergní účinky jsou v podstatě zcela eliminované
Zlepšuje tvrdost svalů, kvalitu, definici, topografie a hustotu
Celkově vede k velmi dobré regeneraci a výrazné zlepšuje vaší fyzickou kondici
Vynikající afinita na androgenní receptor (Ki = 7 nM) a dobrá selektivita na jiné steroidní hormonální receptory – produkt se silnějším anabolickým účinkem než testosteron, avšak bezpečný
A menší dávky RAD140 již mají výrazný anabolický efekt
Benefity a výhody RAD140
Žádné nežádoucí škodlivé účinky známe při uživání steroidu (bez hepatotoxicity, olejové pokožky, akné, ztráty vlasů, estrogenu a zvýšené hladiny kortisolu, degradace endogenní produkce testosteronu, masivního zadržování vody, rychlé ztráty výsledků, psychických obtíží, aromatizace, škodlivých účinků DHT, androgenních mutací a jiných zdravotních problémů), SarmRoid pracuje selektivně pouze ve svalstvu!
Zesiluje anabolické účinky testosteronu, avšak snižuje androgenní účinky testosteronu na prostatu – dokáže zvýšit účinnost a bezpečnost testosteronových cyklů
Má silný neuroprotektivní účinek
Vynikající pro RECOMP
Doporučené užívání a dávkování
Doporučujeme užívat denně 1-3 tablety (10-30 mg)

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Kategorie

Peptidy a SARMs nejsou doplňky stravy a jejich prodej je pouze k výzkumným účelům. Obsah této stránky je přístupný pouze osobám starším 18 let.