yk-11-sarm-follistatin

YK-11 - 10 mg

3699 Kč
YK-11 - 10 mg (100 tab) / SIS Pro
Myostatin Inhibitor / Náhrada steroidů
Popis

YK-11 blokuje účinky myostatinu, GDF-8 - protein brzdící růst svalové hmoty, svalové buňky produkují více follistatinu,  rovněž je klasifikován jako velice silný androgenní receptor. To umožňuje dosáhnout podobných výsledků jako u testosteronu, avšak s daleko menšími vedlejšími účinky. Dokáže nabídnout lepší výsledky než jiné steroidy bez nežádoucích účinků. Má silnější anabolické účinky než klasické steroidy jako je DHT. Váže se na androgenní receptor, má malé androgenní účinky a potlačuje myostatinový efekt. S věkem produkce Follistatinu v těle klesá, čímž se naopak zvyšují nežádoucí účinky myostatinu. Blokováním myostatinu podporuje rychlejší, masivnější a lepší růst nové svalové hmoty.

  • silně zvyšuje růst svalové hmoty a síly (blokováním účinků myostatinu) -podporuje hyperplazii (růst nových svalových buněk) a aktivní hypertrofii (zvětšování objemu svalových buněk).
  • má silné anabolické účinky, vede k svalové hyperplazii (růstu nových svalových vláken) a aktivní  hypertrofii (zvětšování objemu stávajících svalových vláken)
  • má silnou schopnost udržet u sportovců ve formě s masivní svalovou hmotou i přesto, že přestali sportovat
  • zvyšuje výkonnost , podporuje spalování tělesného tuku, zvyšuje napumpovanost a prokrvení svalů

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Kategorie

Peptidy a SARMs nejsou doplňky stravy a jejich prodej je pouze k výzkumným účelům. Obsah této stránky je přístupný pouze osobám starším 18 let.